XLII Wojewódzkie Zawody Sportowo-Obronne “Sprawni jak żołnierze”-wyniki

Miło nam poinformować wszystkich o wynikach  XLII  wojewódzkich zawodów- sportowo-obronnych „Sprawni Jak Żołnierze”- w kategorii dziewcząt 1 miejsce ZSCKP w Bujnach 2 miejsce ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W WIELUNIU , 3 miejsce ZSP w Kleszczowie, 4 miejsce ZSP nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim, 5 miejsce ZSP w Błaszkach, 6 miejsce MLO w Łodzi, 7 miejsce ZSP w Warcie,8 miejsce ZSP w Kamieńsku, 9 miejsce XVIII w Łodzi.W kategorii chłopców 1 miejsce ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W WIELUNIU, 2 miejsce ZSP w Kleszczowie,3 miejsce MLO w Łodzi, 4 miejsce ZSCKP w Bujnach,5 miejsce ZSP nr 1 w Sieradzu, 6 miejsce XVIII w Łodzi, 7 ZSM-T w Ostrowie, 8 miejsce ZSP w Kamieńsku, 9 ZSP nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim,10 ZSP w Błaszkach.Reprezentacja naszych dziewcząt ; Dominika Górna 2 TB, Katarzyna Żurek 2TZ, Monika Kurpet 2TNG reprezentacja chłopców Wojciech Jakubowski 2TB, Daniel Jakubowski 2TB, Kordian Janicki 2TB ,zawodników przygotowała i czuwała nad całością zawodów Pani Renata Kaczmarek .Gratulacje!!!