XII Ogólnopolski Tydzień Kariery w ZS nr 1 w Wieluniu

Uczniowie naszej szkoły w dniach 19 – 23.10.2020r. aktywnie uczestniczyli w obchodach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery biorąc udział w szkoleniach i spotkaniach online. OTK to coroczne działanie mające na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego. Celem podjętych działań jest wsparcie uczniów w planowaniu dalszej edukacji, zawodu, pracy i kariery. W tym roku hasło przewodnie OTK, to „DoradzaMY – Zawodowo WybieraMY – Odlotowo”. Wszystkie szkolenia i spotkania online: „Odlotowe CV w 3 dni”, „Proces rekrutacji”, ” Zawodowy Stream Jak się pracuje w sektorze kosmicznym” oraz „10 Najgorszych błędów w procesie rekrutacji – Jak ich nie popełniać?” służyły rozwojowi zawodowemu.