Wręczenie nagród w Zawodach Sportowo Obronnych „Sprawni jak Żołnierze”

11 czerwca 2018r. w Muzeum Ziemi Wieluńskiej odbyło się uroczyste podsumowanie oraz wręczenie nagród w Zawodach Sportowo Obronnych „Sprawni jak Żołnierze”. Nagrody najlepszym drużynom wręczyli: Łódzki Kurator Oświaty Pan Grzegorz Wierzchowski, Radna Sejmiku Województwa Łódzkiego Pani Iwona Koperska oraz Wicestarosta Powiatu Wieluńskiego Pan Marek Kieler. Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły w składzie Nicola Kubiak 3TE, Julia Klimaszewska 2TB, Dajana Wróbel 2TB zajęły 1 miejsce w województwie i tym samym reprezentowały nasze województwo w Finale Centralnym, gdzie zajęły 9 miejsce. Dajana Wróbel uzyskała w tym Finale najlepszy czas w pływaniu. Natomiast chłopcy – Damian Gorący 2TNG, Konrad Woltański i Bartosz Grzesiuk 2TE, na etapie województwa uplasowali się na 3 miejscu. GRATULACJE.