Woda – element ziemi

27 marca 2018 r. młodzież z klas II, III i IV technikum architektury krajobrazu uczestniczyła w szkoleniu dotyczącym systemów automatycznego nawadniania terenów zieleni. Szkolenie przeprowadził przedstawiciel firmy Milex – pan Jarosław Kopeć.

Jako eksperci z dziedziny architektury krajobrazu wiemy, jak wielką rolę dla prawidłowego funkcjonowania przestrzeni publicznych i utrzymania zieleni stanowi odpowiednio zaprojektowany i wykonany system nawadniania. Dobry projekt pomaga uniknąć kłopotów związanych z konserwacją i utrzymaniem systemu, poszerza możliwość doboru roślin, a przede wszystkim pozwala inwestorowi sprawnie i bezproblemowo zarządzać podległą mu przestrzenią publiczną. Udział w szkoleniu pozwolił uczniom zdobyć wartościową wiedzę oraz przydatne umiejętności z zakresu projektowania oraz zakładania instalacji nawadniających, które będą mogli wykorzystać w przyszłości.

Opublikowano