Wirtualny Dzień Otwarty Politechniki Łódzkiej

Szanowni Państwo,

w imieniu dr hab. inż. Andrzeja Romanowskiego, prof. PŁ, prorektora ds. kształcenia Politechniki Łódzkiej, mamy przyjemność zaprosić uczniów, a w szczególności tegorocznych maturzystów, rodziców i nauczycieli Państwa szkoły na Wirtualny Dzień Otwarty Politechniki Łódzkiej, który odbędzie się 20 kwietnia 2021 r. o g. 11.00.

Łączenia ze wszystkimi wydziałami, specjalne zajęcia dla maturzystów, możliwość rozmowy ze studentami z ponad 30 kierunków – to tylko niektóre atrakcje, jakie przygotowała Politechnika Łódzka na drugi w historii Wirtualny Dzień Otwarty.

20 kwietnia 11.00 – 13.00 spotkamy się wirtualnie z uczniami szkół średnich na fb Politechniki Łódzkiej, fb Rekrutacja PŁ i na kanale You Tube, stronie www.p.lodz.pl i www.rekrutacja.p.lodz.pl.

Co czeka  uczestników? Duża dawka niezbędnych wiadomości:

  • poznacie możliwości rozwijania swoich pasji w organizacjach studenckich,
  • posłuchacie wykładowców i studentów wszystkich Wydziałów Politechniki Łódzkiej,
  • poznacie szczegółowo zasady przyjęć na naszą uczelnię oraz warunki studiowania (akademiki, stypendia),
  • zobaczycie dokonania kół naukowych i poznacie studentów różnych kierunków,
  • poznacie absolwentów Politechniki Łódzkiej i przekonacie się, dlaczego warto wybrać naszą uczelnię,
  • osobiście porozmawiacie ze studentami ponad 30 kierunków studiów na specjalnie przygotowanych czatach kierunkowych,
  • będziecie mogli wziąć udział w spotkaniach online z przedstawicielami uczelni.

W programie także zajęcia dla szkół średnich, przygotowane specjalnie przez naszych wykładowców, a także możliwość wzięcia udziału w zajęciach filmowych prowadzonych przez naszych wykładowców z laboratoriów PŁ!

Wirtualny Dzień Otwarty Politechniki Łódzkiej