VII Międzypowiatowy Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego 2016/2017

VII MIĘDZYPOWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO

24 marca 2017 r. w naszej szkole odbyła się VII edycja Międzypowiatowego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego we współpracy i pod patronatem Starostwa Powiatowego.

W konkursie promującym rolę języków obcych we współczesnym świecie udział wzięli nasi uczniowie i uczniowie techników i zasadniczych szkół zawodowych z powiatów ościennych. To właśnie uczniowie szkół zawodowych w swym dorosłym życiu, dzięki wysiłkowi wkładanemu w opanowanie języka, otrzymują niejednokrotnie szansę zdobycia upragnionego miejsca pracy. Mamy nadzieję, że  coroczny konkurs organizowany przez anglistów i germanistów tylko utwierdza ich w przekonaniu, że wybrali właściwą drogę w tej rozwijającej podróży.

Poniżej prezentujemy nazwiska laureatów, którym serdecznie gratulujemy!

Szkoły technikalne – laureaci konkursu z języka angielskiego

1. Dominik Olborski – Zespół Szkół Nr 1 w Wieluniu

2. Julia Sławniewicz- Zespół Szkół nr 2 w Wieluniu

3. Filip Bartodziejski –Zespół Szkół nr 2 w Wieluniu

Laureatami konkursu z języka angielskiego z zasadniczych szkół zawodowych zostali:

1.Krystian Jaworski – Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Zduńskiej Woli

2.Marcin Bujak- Zespół Szkół nr 3 w Wieluniu

3.Kinga Piestrak- Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Zduńskiej Woli

Szkoły technikalne – laureaci konkursu z języka niemieckiego

1. Sebastian Łuszkiewicz- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie

2. Jakub Urbaniak- Zespół Szkół nr 2 w Wieluniu

3. Tomasz Olszowiak- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie

Laureatami konkursu z języka niemieckiego z zasadniczych szkół zawodowych zostali:

1.Julita Serek -Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie

2.Klaudia Kołodziejczak- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie

3.Edyta Frączek- Zespół Szkół Nr 1 w Wieluniu.