Ukończenie szkoły przez uczniów klas maturalnych 2017/18

27 kwietnia 2018 r., uczniowie ośmiu klas zakończyli swoją edukację w ZS1.
Cztery piękne lata zapiszą się w pamięci uczniów, wychowawców i nauczycieli.

Kulminacyjnym momentem uroczystości było wręczenie świadectw. Każdy absolwent osobiście odebrał świadectwo ukończenia szkoły z rąk Pani Elżbiety Urbańskiej – Golec i przyjął gratulacje od wicedyrektorów oraz wychowawcy.

Uczniowie mający wybitne osiągnięcia w nauce oraz ci odnoszący sukcesy sportowe, jeszcze raz pojawili się w blasku fleszy, tym razem ze swoimi Rodzicami. Wielu z nich nie kryło wzruszenia, kiedy Pani Dyrektor Elżbieta Urbańska – Golec gratulowała im tak zdolnych i pracowitych dzieci.

Mury szkolne opuścił kolejny rocznik, który odnotował sukcesy sportowe, edukacyjne, oraz dał nam możliwość obcowania z wyjątkowymi osobowościami.
Dziś pozostało nam już tylko życzyć Wam połamania piór na egzaminach maturalnych i wyboru właściwej ścieżki na dalsze lata.
Dziękujemy i Powodzenia