Ukończenie szkoły przez maturzystów 2015/2016

29 kwietnia uczniowie ostatnich klas Technikum przeżywali wzruszające chwile podczas uroczystości zorganizowanej z okazji ukończenia szkoły. W tym szczególnym dni Pani Dyrektor Elżbieta Urbańska-Golec podsumowała ich czteroletnią pracę. Kulminacyjnym momentem uroczystego spotkania było wręczenie świadectw. Każdy absolwent osobiście odebrał świadectwo ukończenia szkoły z rąk Pani Dyrektor i przyjął gratulacje od wicedyrektorów oraz wychowawcy. Uczniowie mający wybitne osiągnięcia w nauce oraz ci odnoszący sukcesy sportowe, jeszcze raz pojawili się w blasku fleszy, tym razem ze swoimi Rodzicami, którym Pani Dyrektor wręczyła listy gratulacyjne. Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia podczas egzaminów maturalnych.