Trening młodzieży z Marcinem Możdżonkiem i Cezarym Trybańskim

W poniedziałek 10.10.2022r. naszą szkolę odwiedził pan Marcin Możdżonek, świetny polski siatkarz,kapitan siatkarskiej reprezentacji kraju,  mistrz świata Iranu i Europy, które zdobył w Turcji oraz pan Cezary Trybański, pierwszy polski zawodnik w lidze NBA.
Do udziału w treningu z mistrzami zaproszono uczniów wieluńskich szkół ponadpodstawowych. Wspólnie ze znanymi gośćmi uczestników zajęć przywitała dyrektor ZS nr 1 Elżbieta Urbańska-Golec. O profesjonalną oprawę wydarzenia zadbał DJ Gambit, znany m.in. z obsługi meczy reprezentacji Polski.
Wydarzenie to odbyło się w ramach  cyklu treningów dla młodych ludzi realizowanych przez Fundację Marcina Możdżonka.
Spotkanie miało nie tylko mnóstwo walorów sportowych, ale także edukacyjnych. Sportowcy opowiadali o drodze do sukcesu i trudach, które trzeba pokonać, by osiągnąć swoje cele.
Uczniowie mięli okazję porozmawiać, zrobić pamiątkowe zdjęcia i dostać autograf.