Święty Mikołaj na Kresach

Po raz kolejny włączamy się w akcję patriotyczno- charytatywną Święty Mikołaj na Kresach zorganizowaną przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kraszkowicach.
Zebrane w tym roku dary trafią za pośrednictwem wolontariuszy z naszych szkół w znacznej części do Polaków na Litwie na Ziemię Wileńską.
Do 7 listopada (wtorek) przynosimy dary żywnościowe (kawa, herbata, cukier, sól, kasza, ryż, mąka, pieprz, makaron, konserwy, pasztety, itp.- żywność z długim terminem przydatności do spożycia), artykuły chemiczne (szampony, żele, pampersy, chusteczki, ręczniki papierowe, pasty i szczoteczki do zębów, itp.), przybory szkolne (zeszyty, kredki, plastelina, mazaki, długopisy, ołówki, plecaki, piórniki, pojemniki śniadaniowe, termosy, itp.) oraz słodycze (czekolady, cukierki, batony, ciastka, żelki, lizaki, itp.).

Akcja została objęta honorowym patronatem przez Marszałka Województwa Łódzkiego oraz przez Łódzkiego Kuratora Oświaty.
Za wszelką pomoc, okazane serce bardzo dziękujemy…