Sukces Przyszłych Logistyków 2012/2013

SUKCES PRZYSZŁYCH LOGISTYKÓW

              12 marca 2013 r. uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Wieluniu kształcący się w zawodzie Technik Logistyk wzięli udział w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Logistycznej zorganizowanego przez Wyższą Szkołę Biznesu  w Dąbrowie Górniczej.

Udział naszych uczniów zakończył się sukcesem, gdyż Michał Cichosz z kl. III TL uplasował się na 12. miejscu, a Marcin Jasiak z kl. IV TL zajął 2. miejsce w Polsce.

Zespół Szkół Nr 1 w Wieluniu zajął 3. miejsce wśród najlepszych w Polsce szkół kształcących w zawodach Technik Logistyk i Technik Spedytor. Ranking został przygotowany przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu na podstawie punktów zdobytych przez uczniów danej szkoły w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej na przestrzeni ostatnich 5 lat.