Spotkanie Andrzejkowo – Katarzynkowe 2013/2014

SPOTKANIE ANDRZEJKOWO – KATARZYNKOWE

 

W piątek, 28 listopada 2013 r. uczestniczyliśmy w Katarzynko – Andrzejkach. Impreza rozpoczęła się od przekazania przez stary Samorząd nowemu Samorządowi Uczniowskiemu, którego skład jest następujący:

Przewodniczący: Patrycja Cybułka

Zastępca przewodniczącej: Patryk Urzyński

Skarbnik: Ewa Zalewska

Członkowie: Mateusz Zając, Lidia Zabiegała i Maciej Chalusiak

Następnie Pani Dyrektor Elżbieta Urbańska – Golec wręczyła stypendia w ramach projektu IKEA FAMILY. Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe w uznaniu za dobre wyniki w nauce i zaangażowanie w życie lokalnej społeczności.

Część artystyczna rozpoczęła się od tradycyjnych wróżb andrzejkowych i występów naszych szkolnych talentów muzycznych. Jednocześnie mogliśmy podziwiać prezentowane piernikowe „cuda”, które tak bardzo zachwyciły Panią Dyrektor, że postanowiła odstąpić od planowanego konkursu, przyznając wszystkim pierwsze miejsce.

Najwięcej emocji wzbudziła sama licytacja pierników. Najwyższą cenę osiągnął wypiek klasy I cukiernik zakupiony przez nauczycieli wychowania fizycznego. Znaczna część uzyskanej z licytacji sumy zasiliła konto akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”, zaś reszta przeznaczona została na remont siedziby Samorządu Uczniowskiego.