Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023w Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu

1 września 2022r. o godz. 9.00 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023.
Po wakacjach w Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu kształcić się będzie ponad 1300 uczniów.
Wszystkim nauczycielom i uczniom życzymy powodzenia.
O godz. 13.00 w nowej hali sportowej miało miejsce Powiatowe rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023.
Zaproszonych na uroczystość gości powitała dyrektor placówki Elżbieta Urbańska-Golec. Jak mówiła, rozpoczynający się rok szkolny jest wyjątkowy dla Zespołu Szkół nr 1, ponieważ od września rusza tu również kształcenie w Branżowej Szkole II stopnia.  W trakcie uroczystości wręczono akty powierzenia stanowisk kierowniczych dyrektorom szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez powiat wieluński oraz akty awansu zawodowego nauczycielom mianowanym.

Obecność zaproszonych gości umilił występ Agnieszki i Zuzanny.