Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

 

W tym roku nietypowo, bo 3 września spotkaliśmy się po długich wakacjach by  zainaugurować nowy rok szkolny. Zgodnie z wieloletnią tradycją, uroczystość rozpoczęło wniesienie sztandaru szkoły i wspólne odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego. Pani Dyrektor Elżbieta Urbańska-Golec przywitała grono pedagogiczne i uczniów a w szczególności tych rozpoczynających naukę w naszej szkole. Pni Dyrektor przedstawiła również nowo przyjętych nauczycieli. W tym roku dołączyli do nas:

  • Pan Tomasz Gustaw (wychowanie fizyczne)
  • Pani Nela Namyślak (geografia i matematyka)
  • Pan Krystian Prukasz (przedmioty gastronomiczne)
  • Pan Tomasz Sobczak (wychowanie fizyczne)
  • Pani Grażyna Kiełczykowska (matematyka i przedmioty logistyczne)

Życzenia wytrwałości w dążeniu do celu, samych sukcesów i satysfakcji z własnych dokonań zakończyły tę uroczystość.