Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2012/2013

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

                 Wakacji nadszedł kres. Rozpoczynamy nowy rok szkolny. Tradycyjnie na boisku szkolnym (jeszcze przy słonecznej pogodzie) Pani Dyrektor Elżbieta Urbańska – Golec powitała wszystkich uczniów i nauczycieli, szczególnie ciepłe słowa kierując pod adresem uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole oraz tych, którzy w tym roku dołączyli do grona pedagogicznego:

–       Pan Grzegorz Kołaczek – praktyczna nauka zawodu

–       Pan Łukasz Małolepszy – praktyczna nauka zawodu

–       Pan Maciej Podeszwa – praktyczna nauka zawodu

–       Pan Tomasz Koźlak – wychowanie fizyczne

–       Pani Ilona Kuźnik – język polski

–       Pani Anna Wypchło – chemia

–       Ks. Paweł Szczęsny – religia

Życzenia wytrwałości w dążeniu do celu skierowane zarówno do nauczycieli jak i uczniów zakończyły inaugurację nowego roku szkolnego.

No to do pracy!