Rok szkolny 2015/2016

3TE Tech Kuźnik Wiktoria 5,57
3ZC ZSZ Podgórska Anna 5,40
3TE Tech Giełzak Agnieszka 5,29
3TE Tech Przyborowski Mateusz 5,21
4TB Tech Sitek Paweł 5,17
4TB Tech Walkowiak Agnieszka 5,08
3TL Tech Panek Natalia 5,06
1 TL1 Adamiak Patrycja 5,05
3TE Tech Cieślak Damian 5,00
3TE Tech Dyminikowska Joanna 5,00
1TE Tech Kaleta Katarzyna 5,00
2TF Tech Syguła Szymon 5,00
4TG Tech Zaremba Patrycja 5,00
1TF Tech Majchrzak Julia 4,95
3TL Tech Maras Kinga 4,94
2TE Tech Wlazła Sandra 4,93
1TF Tech Ostrowska Justyna 4,91
2L2 Tech Pijanka Agnieszka 4,88
2L2 Tech Podyma Radosław 4,88
3TZ Tech Tobiś Karolina 4,88
3TE Tech Dziekan Joanna 4,86
3TE Tech Gilska Elżbieta 4,86
1TF Tech Hojczyk Joanna 4,86
2TF Tech Jendrzejczak Joanna 4,86
3TE Tech Kolman Klaudia 4,86
1TA Te Michalik Julia 4,86
3TE Tech Niesłony Tobiasz 4,86
3TE Tech Wajs Dominika 4,86
3 TE Tech Zawadzki Mateusz 4,86
1TZ Tech Kosiara Aleksandra 4,85
4TB Tech Ryś Adrian 4,83
2L2 Tech Kleszcz Mateusz 4,82
3ZC ZSZ Jabłońska Agnieszka 4,80
4TE Tech Nawrocka Kamila 4,80
3TE Tech Głowacki Marcin 4,79
2TE Tech Gmerek Monika 4,79
2TE Tech Golińczak Natalia 4,79
2TE Tech Janiak Natalia 4,79
2TF Tech Kot Roksana 4,79
3TE Tech Strycharek Beata 4,79
2TE Tech Światły Michał 4,79
2TF Tech Wypchło Filip 4,79
3TE Tech Zwierzak Magdalena 4,79
3TB Tech Czarnojan Tomasz 4,78
2M2 ZSZ Leśnikowski Mateusz 4,77
2TY Tech Strugacz Agnieszka 4,77
1TF Tech Włodarczyk Karolina 4,77
1TZ Tech Walczak Patrycja 4,75

 

STYPENDIA

Stypendium Prezesa Rady Ministrów  dla najlepszego ucznia w roku szkolnym 2015/2016:

Wiktoria Kuźnik – kl. III TE

Stypendium Starosty Wieluńskiego:

Agnieszka Giełzak – kl. III TE

 

Stypendium Fundacji na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego

Agnieszka Walkowiak – kl. IV TB (Równać Szanse)

Renata Kalemba –  kl. I TF (Mistrzowie Matematyki)

Lider Szkoły 15/16

Sandra Wlazła II TE

 

LAUREACI/ FINALIŚCI OLIMPIAD

XXVIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych (Ostrzeszów 2016)

Paweł Sitek kl. IV TB – finalista

Ogólnopolska Olimpiady Logistycznej ? Poznań 2016

Łukasz Chudy III TL –  finalista

Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych 2016 (pion architektura krajobrazu)

Ola Strózik IV TA – finalistka

Patrycja Tasarz IV TA – laureatka

Turniej “Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik w Łodzi;

Anna Podgórska  – uczennica klasy III zc – laureatka

Edyta Gniłka ? uczennica klasy III zc – finalistka