Projekt „Przystań w sieci”

Zespół Szkół nr 1 dołączyło do projektu profilaktycznego dla młodzieży, wspomagającego bezpieczne poruszanie się w sieci. "Przystań w sieci to projekt edukacyjny, który powstał z inicjatywy Facebooka, NASK PIB i UNICEF Polska. Został stworzony z myślą o uczniach, nauczycielach, psychologach, pedagogach i bibliotekarzach, poszukujących odpowiedzi na pytania dotyczące odpowiedzialnego korzystania z internetu, ochrony własnego wizerunku w sieci i bezpieczeństwa online (...) Przystań w sieci to cykl kursów e-learningowych w ramach sześciu modułów: prywatność w sieci, cyberprzemoc, cyberzagrożenia, nielegalne i szkodliwe treści w internecie, cyfrowe ślady i reputacja online oraz fałszywe informacje" .  Klasa pierwsza rusza z projektem już w przyszłym tygodniu!

więcej informacji: https://przystanwsieci.pl/