Pożegnanie Klas Maturalnych 2013/2014

W dniu 25.04.2014r. o godzinie 13.00 uczniowie klas IV Technikum architektury krajobrazu, technikum budownictwa, technikum ekonomicznego, technikum logistycznego, technikum organizacji usług gastronomicznych i kucharz w ZS nr 1 w Wieluniu odebrali świadectwa ukończenia szkoły. Były podziękowania, życzenia i wspomnienia nauki w szkole. Pani Dyrektor Elżbieta Urbańska-Golec wręczyła najlepszym uczniom świadectwa i nagrody za wyniki w nauce, 100% frekwencję, konkursy i olimpiady oraz osiągnięcia sportowe. Teraz czas na sprawdzenie wiedzy na egzaminie maturalnym i zawodowym. Na zakończenie krótka część teatralna jak to w zwyczaju naszej szkoły została zaprezentowana przez uczniów klas III, nie obyło się bez łezki w oku i myśli ,, Szkoda , że to już koniec, będziemy tęsknić ” .