Pomocna dłoń dla seniora i osób niepełnosprawnych

Powoli zbliża się finał akcji „Pomocna dłoń dla seniora i osób niepełnosprawnych”, której organizatorami są Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu oraz fundacja „Dla zdrowia”.
Kolejny raz społeczność Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu udowodniła jak wielkie ma serce, którym potrafi się dzielić.
Już dziś chcemy podziękować za włączenie się do akcji nauczycielom, uczniom i wychowawcom klas: 1 TA, 1 TB, 1 TNE, 1 TL, 1 TX, 1 TZ, 2 pTA, 2 pTB, 2 pTNG, 2 pTE, 2 pTL, 2 pTZ, 2 TAG, 2 TBNg, 2 TEg, 2 TXg, 2 TZg, 3 TAY, 3 TB, 3 TL, 3 TNG, 3 TX, 3 TZ, 4 TNG, 4 TX, 4 TZ, 1 BCK, 1 Bm1, 1 Bm2, 2 pCK, 2 pm1, 2 pm2, 2 CKg, 2Bmg, 3 Bk
Dziękujemy również rodzicom naszych uczniów i wszystkim darczyńcom, którzy nas wsparli oraz wolontariuszkom ze szkolnego wolontariatu ZS1 z klasy 3 TEF za pomoc przy przygotowywaniu paczek.
Jesteśmy pewni, że uśmiech zagości na twarzach obdarowanych i jutro stanie się dla nich lepsze. Pamiętajmy, że dobro powraca….
Finał akcji w przyszłym tygodniu 16-17 grudnia 2020r.