Podpisanie umowy patronackiej z Instytutem Finansów działającym przy Ministerstwie Finansów

13 kwietnia 2023r. w Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu podpisano umowę patronacką z Instytutem Finansów działającym przy Ministerstwie Finansów. Od września uczniowie naszej szkoły będą zgłębiali wiedzę z zakresu finansów w klasie o profilu finansowo-skarbiwym.
W czasie podpisywania umowy byli:
Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu Elżbieta Urbańska – Golec,  Dyrektor Instytutu Finansów Łukasz Chrobak, Starosta p.Marek Kieler, Wicestarosta p.Krzysztof Dziuba, p. Krzysztof Owczarek
Uczniowie  wysłuchali wykładu pana Łukasza Walus p.t. „Czy warto uczyć się o finansach?”  oraz p. Michała Polewiaka,  dowiedzieli się o tym jak ważna jest nauka o finansach oraz jakie daje perspektywy zawodowe.