Oddanie do użytku Hali Sportowej w ZS1

6 grudnia 2021r. to historyczny, wyjątkowy moment dla całej społeczności Zespołu Szkół Nr 1 w Wieluniu. W tym dniu, w samo południe nastąpiło długo wyczekiwane przez uczniów, nauczycieli, niezwykle uroczyste otwarcie wspaniałego obiektu sportowego. Na ceremonię zaproszeni przez Panią Dyrektor Elżbietę Urbańską-Golec przybyli dostojni goście:Pan Dariusz Buza z Ministerstwa Sportu i Turystyki, łódzki Kurator Oświaty Pan Waldemar Flajszer, Poseł na Sejm RP Pan Paweł Rychlik, radny Sejmiku Województwa Łódzkiego Pan Edward Kiedos, Starosta Wieluński Pan Marek Kieler, Wicestarosta Wieluński Pan Krzysztof Dziuba, Przewodniczący Rady Powiatu w Wieluniu Pan Krzysztof Owczarek. Wśród zaproszonych gości znaleźli się również przedstawiciele zaprzyjaźnionych szkół , instytucji, klubów i stowarzyszeń sportowych oraz przyjaciele szkoły. Uroczyste otwarcie zostało uświetnione m.in. pokazem tanecznym w wykonaniu uczennic Zespołu Szkół Nr 1, treningiem damskiej reprezentacji Zespołu Szkół Nr 1 w piłce nożnej, treningiem młodziczek i kadetów WKS Wieluń oraz występem Adama Morasa i Ewy Ławniczek