KONKURS ZNAJOMOŚCI „PRZEDWIOŚNIA” STEFANA ŻEROMSKIEGO

 

11 grudnia 2018 roku został przeprowadzony dla uczniów naszej szkoły Konkurs Znajomości „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego. Niniejsze przedsięwzięcie to szóste działanie zorganizowane przez zespół polonistów w ramach 100 ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI.

W tym roku do konkursu przystąpiło 29 uczniów z klas I-IV technikum. Autorkami zadań oraz inicjatorkami szkolnych rozgrywek były Emanuela Jędryszek-Cyrkler i Ilona Kuźnik.  Komisja konkursowa przyznała nagrody za największą ilość punktów 3 osobom:

I miejsce zdobyła Karolina Włodarczyk z klasy IV TF,

II miejsce Justyna Ostrowska z klasy IV TF,

III miejsce przypadło Natalii Bukowiec z klasy IV TB.

Nagrody książkowe zasponsorował właściciel księgarni Globus – Jarosław Rozmarynowski.

 

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców!!!