Konkurs „Flaga Polski w moim otoczeniu”

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Flaga Polski w moim otoczeniu”, organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Wieluniu i Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu, który adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
Na prace plastyczne i fotograficzne, na których pojawi się motyw flagi Polski, czekamy do 19 maja 2021 r. Prace należy dostarczyć do Starostwa Powiatowego w Wieluniu (pl. Kazimierza Wielkiego 2).
Szczegóły znajdziecie Państwo w załączonym regulaminie, a także na stronie www.powiat.wielun.pl oraz na profilu Starostwa Powiatowego w Wieluniu na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/powiat.wielun/
W załączeniu regulamin konkursu, oświadczenia, które należy dołączyć do pracy, oraz plakat promujący wydarzenie.