IV Międzypowiatowy Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego 2013/2014

IV MIĘDZYPOWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO

14 kwietnia 2014 r. ponad 60 uczniów z techników i szkół zasadniczych z 9 powiatów wzięło udział w finale IV Międzypowiatowego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego.

Nasi uczniowie zaprezentowali się w tych zmaganiach z jak najlepszej strony. I tak w kategorii technikum najlepszym uczestnikiem konkursu anglistycznego okazał się uczeń ZS Nr 1 – Bartosz Majtyka, a najlepszymi „germanistami” w naszej szkole zostali: Marcin Bąk – laureat pierwszego miejsca oraz Kamil Magott – zdobywca miejsca trzeciego.

Wśród klas zawodowych konkurs rozegrano tylko z języka niemieckiego. W tym przypadku również nie zabrakło naszych uczniów na podium, gdyż miejsce drugie i trzecie zdobyli odpowiednio Bartosz Błaszczyk i Julia Przybyła.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.