Integriada 2015/2016

We wrześniu uczniowie pierwszych klas technikalnych i zasadniczych zawodowych zostali oficjalnie przyjęci do grona społeczności szkolnej. Stało się to podczas Integriady, na stałe wpisanej w tradycję ZS Nr 1 Uczniowie 11 klas pierwszych stanęli przed trudnymi konkurencjami. Zadaniem wszystkich etapów rywalizacji było sprawdzenie poczucia humoru „kotków”, którzy w drodze do zwycięstwa musieli wykazać się artystycznie. Młodzież spisała się rewelacyjnie , przez co jury miało niemałe kłopoty z wyborem zwycięzcy. Po powrocie z narady ogłoszono, że w tym roku pierwsze miejsce należy się wszystkim klasom pierwszym. Świetna zabawa podczas tegorocznych otrzęsin, wskazująca na duże poczucie humoru pierwszaków pozwala przypuszczać, że podtrzymają oni dobrą atmosferę panującą w szkole.