Finał VII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Polskim i Europejskim Rynku Pracy

W dniu 19.10.2018 r. w Białystoku odbył się finał VII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Polskim i Europejskim Rynku Pracy. Celem olimpiady jest popularyzowanie wśród młodzieży metod ADR jak i sprawdzenie wiedzy z zakresu problematyki rynku pracy, prawa pracy. Do finału zakwalifikowało się 100 uczniów z całej Polski. Naszą szkołę reprezentowali: Norbert Barański z klasy II TE, Dawid Perdaszek z klasy IIITF, Justyna Ostrowska i Karolina Włodarczyk z klasy IV TF. Po trudnym pisemnym teście do etapu ustnego zakwalifikowano 20 osób, w tym Justynę i Dawida. Ostatecznie nasi uczniowie uzyskali miejsca: Justyna miejsce 8 i Dawid miejsce 12te. Gratulujemy uczniom wysokiej wiedzy z zakresu europejskiego i polskiego rynku pracy.