Finał akcji „Pomocna dłoń dla seniora i osób niepełnosprawnych”

Za nami dwa magiczne dni finału akcji „Pomocna Dłoń dla Seniorów i Osób Niepełnosprawnych” 16-17 grudnia 2020r., którą realizowaliśmy z inicjatywy Fundacji „Dla zdrowia” i Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu. Wolontariusze Zespołu Szkół nr 1 przekazali ponad 40 paczek świątecznych, które powstały z serc naszych wszystkich darczyńców.
Dziękujemy:Pracownikom Starostwa Powiatowego w Wieluniu, Radnym Powiatu Wieluńskiego, Radnym Gminy Wieluń,Holding Ania – J. Bogucki, Wieluńskiej Spółdzielni Dostawców Mleka, firmie Diament – Beata Siódmak, Dr Danucie Stępień-Włodarczyk, SPZOZ Wieluń : SOR z p. Sebastianem Jasińskim, Oddziałowi Pulmonologii, Oddziałowi Chirurgii, Oddziałowi Ginekologii, Oddziałowi Rehabilitacji, dyrekcji szpitala, dr. Wojciechowi Ordonowi, uczniom, nauczycielom i pracownikom Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu a także wszystkim anonimowym darczyńcom, których było naprawdę wielu.
To dzięki Wam mogliśmy uszczęśliwić choć na chwilę wiele potrzebujących osób, na twarzach których wzruszenie było nie do opisania. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli powtarzać takie działania, bo dzielenie się z drugim człowiekiem jest niezwykłą lekcją dla wszystkich.