#ErasmusDay #Erasmus

Nasza szkoła dzisiaj brała udział w IV Biegu Erasmusa, w ramach #ErasmusDay #Erasmus. Hasło tegorocznej edycji biegu to Włącz czwarty e-Bieg Erasmusa i polegał na godzinnym biegu 4 osobowego zespołu. Z naszej szkoły zgłoszono 3 zespoły :

1. Wysportowani ZS1 w składzie Natalia Jarząbek 3TB, Kamil Kamil Cieśla 2TL, Jakub Baś 1TL, Piotr Zwetler 1Bm1, którzy wspólnie pokonali dystans 14,26 km.

2. Zespół drugi to Aktywni ZS1 w składzie Wątroba Grzegorz 3TNG, Honcel Mateusz 3TNG, Pinkos Wojciech 3TNG, Olejnik Bartosz 3TNG – męski skład pokonał 14,89km.

3. Trzeci zespół ZS1Teams w składzie Natalia Graczyk 2TL, Natalia Madziara 1TA, Norbert Kapral 2TBN i Hubert Kowalewicz 3TX przebiegli 13,84km.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w bieg-udowodniliście, że nie ma złej pogody na bieganie a najważniejsze to dobre nastawienie i zabawa. Serdeczne podziękowania dla niezawodnego szkolnego kamerzysty Jakuba Zadwornego,który jak zwykle wykonał super filmik.
Kolejne podziękowania dla naszej pomocy i rezerwy Miłosz Domagała 2Bm oraz Marta Glapa 4TL. Mamy nadzieję, że za rok także się uda wziąć udział w kolejnej edycji biegu.

filmik Jakuba Zadwornego relacjonujący bieg