Dni Otwarte Politechniki Częstochowskiej

Szanowni Państwo,

Zapraszamy uczniów  na wyjątkowe wydarzenie – „Dzień Otwartych Drzwi Politechniki Częstochowskiej”- 29.04.2021 r.

29 kwietnia pokażemy naszą Uczelnię w sposób niecodzienny, nie poprzez historię, ofertę kierunków i specjalności czy osiągnięcia naukowe. To wszystko możecie znaleźć na naszej stronie internetowej, profilu fejsbukowym, w informatorach, ulotkach i folderach. Zapraszamy Państwa na spotkanie z ludźmi wyjątkowymi. Ludźmi z pasją. Zapraszamy na film z udziałem studentów Politechniki Częstochowskiej, którzy potrafią łączyć studiowanie z realizacją swoich pasji. Mamy nadzieję, że nasi studenci nie tylko zachęcą uczniów, by wybrać Politechnikę Częstochowską jako miejsce zdobywania wiedzy i umiejętności, ale również przekonają, że właśnie na naszej Uczelni rozwiniecie swoje osobiste pasje. Bo Politechnikę Częstochowską tworzą ludzie – ludzie z pasją.

A gdyby kandydaci na studia chcieli zadać pytania na temat rekrutacji i kierunków studiów to planujemy utworzyć podczas Dnia Otwartych Drzwi na platformie e- lerningowej Uczelni pokoje telekonferencyjne, na których będziemy odpowiadać w godz. 11.00-14.00 na wszystkie pytania. Na czatach czekać będą pracownicy Uczelni, w tym członkowie komisji rekrutacyjnej oraz studenci. Link do pokoju wirtualnego umieścimy na stronie Uczelni www.pcz.pl już w przeddzień akcji. Nie będzie konieczności logowania.

Zapraszamy uczniów do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Linki do wydarzenia:

https://www.pcz.pl/pl/wydarzenie/dzien-otwartych-drzwi-29042021-r-start-godz1100

https://www.facebook.com/events/2590925684542396/