III Ogólnopolski Tydzień Kariery 2016/2017

III OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY W ZS NR 1 W WIELUNIU
?BĄDŹ AUTOREM SWOJEJ KARIERY?

W ramach Tygodnia Kariery, który trwał od 17 do 21 października 2016 roku odbyły się spotkania uczniów z przedstawicielami następujących instytucji:
17.10.2016 – spotkanie warsztatowe uczniów klas III Zc i III Zmz2 z przedstawicielami ZUS – „Ubezpieczenia społeczne. Jakie są podstawowe obowiązki początkującego przedsiębiorcy?”
18.10.2016 – spotkanie szkoleniowe z pracownikami Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie P. Sylwią Simińską i P. Magdaleną Lisek – „Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy. Bankowość internetowa.” W spotkaniu uczestniczyli uczniowie kl. II Zk, III TF i III TY, którzy mieli możliwość poszerzania wiedzy z zakresu bankowości i użytkowania internetowych kont bankowych.
18.10.2016 – spotkanie uczniów klasy IV TZ z doradcą zawodowym PUP w Wieluniu P. Joanną Zuzewicz – „Dokumenty aplikacyjne Naszą Wizytówką Do Rozmowy Kwalifikacyjnej”

18.10.2016 odbyło się także dyktando branżowe pt.: „Pomysł i konceptualizacja” dla klas I i II , w którym wzięło udział 27 uczniów.
19.10.2016 – spotkanie uczniów kl. II TE i III TE z przedstawicielami Kancelarii Podatkowej – „W drodze do kariery – czyli co zrobić , by otworzyć sobie drzwi do sukcesu zawodowego”. Prowadzący zajęcia P.Krzysztof Surma i P. Mateusz Żmudziński przybliżyli uczestnikom spotkania drogę do osiągnięcia sukcesu życiowego.

Zwieńczeniem Tygodnia Kariery był konkurs fotograficzny „Oszczędzanie pomaga spełniać marzenia”.