Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Filtr
 • Dzień Rozrzutności w ZS 1

 • Sukces młodzieży na Przeglądzie Filmów Krótkometrażowych

  22 października 2016 r. zakończył się I Festiwal Filmów Młodzieżowych Krótkometrażowych ART-Laboratoria. Nagrodą główną jest wyjazd młodzieży na plan filmowy. Nasza grupa w składzie: Norbert Cierkosz, Mateusz Janecki, Sebastian Bartos, Michał Polewiak, Kuba Kruk, Kuba Polak, Bartosz Mamzer, Patrycja Skibińska, Ola Kosiara, Karolina zdobyła główną nagrodę prezentując film Naiwność. Obrazem tym pokazali niezwykłą klasę... Ogromne brawa dla wszystkich. Gratulacje... Dodatkowe gratulacje dla Jakuba Polaka, który odebrał nagrodę dla najlepszego aktora.

  Zdjęcia

  Film

   

 • Olimpiada Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej
  W dniach 27-28.10.2016 r. odbędzie się etap szkolny XXXIX Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej.                                   

  Uczestnikom życzymy powodzenia.

 • Tydzień Zdrowego Żywienia

  Tydzień Zdrowego Żywienia ponownie w naszej szkole. Już od 17 października 2016 r. rusza zdrowe szaleństwo ... tym razem wydarzenie organizują dwie klasy. 4TZ przekazuje powoli pałeczkę młodszym - 2TZ!
  Zapraszamy do czynnego udziału przez cały tydzień!
  Zapowiada się pysznie.

   

 • Tydzień Kariery


  VIII OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY W ZS NR 1 W WIELUNIU
  ?BĄDŹ AUTOREM SWOJEJ KARIERY?

  Mając na uwadze, że KAŻDY Z NAS MA APETYT NA KARIERĘ zapraszamy od 17 do 21 października 2016 roku:
  ? uczniów naszej szkoły (według harmonogramu) do aktywnego udziału w kreatywnej edukacji, czyli w szkoleniach, warsztatach i spotkaniach z przedstawicielami różnych instytucji, urzędów i przedsiębiorstw,
  ? uczniów klas I i II do udziału w dyktandzie ?Bądź autorem swojej kariery?,
  ? wszystkich uczniów do głosowania na najlepsze zdjęcia w ramach Konkursu Fotograficznego ?Oszczędzanie pomaga spełniać marzenia?.

  24 października nastąpi rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego.

  SZKOLNY OŚRODEK KARIERY ŻYCZY WSZYSTKIM OPTYMALNEGO ROZWIJANIA SIĘ!!!

   

 • Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół nr 1

  14 października 2016r. odbyła się uroczystość Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole. Dzień ten był okazją do przekazania nauczycielom podziękowań za pracę zawodową.
  Pani dyrektor Elżbieta Urbańska-Golec wręczyła również nagrody i wyróżnienia nauczycielom i pracownikom szkoły za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej.
  Z tej okazji odbyło się również uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych, prezentacja nowego Zarządu Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół nr 1 oraz wręczono Stypendia Fundacji Św. Mikołaja IKEA FAMILY następującym uczniom: Joannie Dyminikowskiej kl. IV TE, Julii Majchrzak kl. II TF, Bartłomiejowi Pawelcowi kl. III TL2, Jakubowi Krukowi kl. II TA.
  Uroczystość zakończyła się sympatycznym akcentem artystycznym w wykonaniu uczniów i nauczycieli szkoły.

   

 • Stypendyści Fundacji Świętego Mikołaja IKEA FAMILY

  W piątek 14.10.2016r. wręczono cztery stypendia IKEA FAMILY przyznane przez Fundację Świętego Mikołaja. Otrzymali je następujący uczniowie naszej szkoły:
  Joanna Dyminikowska kl. IV TE
  Julia Majchrzak kl. II TF
  Bartłomiej Pawelec kl. III TL2
  Jakub Kruk kl. II TA
  Wszystkim uczniom gratulujemy.

   

 • Powiatowe Święto Edukacji Narodowej w Zespole Szkół nr 1


   

  13 października 2016 r.w Zespole Szkól nr 1 w Wieluniu zorganizowano Powiatową uroczystość Dnia Edukacji Narodowej. Wydarzenie to było okazją do przekazania kadrze pedagogicznej podziękowań i gratulacji za pracę w minionym roku szkolnym. Nauczycielom i pracownikom placówek oświatowych wręczono też wyróżnienia i nagrody za osiągnięcia w pracy zawodowej. Uroczystość zakończyła się sympatycznym akcentem artystycznym w wykonaniu uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu.

   

 • Mistrzostwa Polski Szkół Budowlanych

  30 września 2016r. w Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu po raz pierwszy odbyły się Mistrzostwa Polski Szkół Budowlanych w Indywidualnych biegach przełajowych oraz Wieloboju Budowlanym. Uroczyste otwarcie ogłosiła Pani dyrektor szkoły Elżbieta Urbańska- Golec oraz prezes Krajowej Federacji Edukacji Zawodowej i Kultury Fizycznej ?Budowlani.? Miłym akcentem otwarcia był pokaz żonglerki wykonany przez ucznia klasy IV TL Macieja Kaczora oraz jazdy na rowerze Freestyle w wykonaniu Piotra Piasta z klasy 1 TL. Indywidualne biegi przełajowe odbyły się w Parku miejskim im. Mieczysława Kałuży gdzie dziewczęta w pięknej jesiennej scenerii miały do pokonania dystans 1000m, a chłopcy 1500m.Do rywalizacji dziewcząt zgłosiło się 25 zawodniczek a chłopców 55.

. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu