Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Wieluń - mobilny i bezpieczny"


25 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbyła się Dyskusja panelowa "Wieluń - mobilny i bezpieczny".
Spotkanie miało być bodźcem do zwrócenia większej uwagi społeczności lokalnej i władz na kwestię bezpieczeństwa w okolicy tejże szkoły.
Uczennice klasy trzeciej w zawodzie technik logistyk prezentowały projekty rozwiązań ww. problemu. Wśród nich znalazły się takie rozwiązania jak: Park&Ride, van-pooling, przejście podziemne, car-sharing czy Kiss&Ride. Po prezentacjach wśród zgromadzonych gości - przedstawicieli m.in. Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Łodzi, Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego, policji i komunikacji miejskiej PKS - podjęto dyskusję nad możliwościami wprowadzenia zaproponowanych rozwiązań.

 

FreshJoomlaTemplates.com
. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu