Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie w Departamencie Geodezji i Kartografii


18 stycznia 2018 r. w Departamencie Geodezji i Kartografii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego odbyło się spotkanie z przedstawicielami szkół geodezyjnych z obszaru województwa.
Przedstawiono informacje dotyczące organizacji i zadań Departamentu Geodezji i Kartografii. Zaprezentowano wojewódzki zasób geodezyjny i kartograficzny. Przedstawiono informacje dotyczące organizacji i zadań Wojewódzkiego Biura Geodezji w Łodzi. Omówiono tematy powiązania zawodu geodety z innymi dziedzinami, zainicjowano współpracę m.in. w zakresie praktyk oraz lekcji pokazowych.
Podjęto również rozmowy dotyczące aktywizacji uczniów w konkursach oraz zawodach sportowych a także omówiono problem zachęcania młodzieży do podjęcia nauki zawodu geodety

FreshJoomlaTemplates.com
. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu