Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

155 rocznica wybuchu powstania styczniowego

22 stycznia 2018 r. odbyło się uroczyste upamiętnienie 155 rocznicy wybuchu powstania styczniowego w Lasku Miejskim w Wieluniu.
Młodzież z klasy I technikum budowlanego wraz z panią Iwoną Kędzią i panią Kamilą Trzeciak w imieniu całego Zespołu Szkół nr 1 uczciła pamięć powstańców pod Pomnikiem Bohaterów Powstania Styczniowego zapalając znicz.
W związku z upamiętnieniem tej rocznicy odbyła się również w szkole lekcja muzealna, którą przeprowadził dyrektor Muzeum Ziemi Wieluńskiej pan Janusz Książek.

FreshJoomlaTemplates.com
. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu