Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

SIGG - Szkolna Internetowa Gra Giełdowa

 

Zakończył się I etap „16 Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej” organizowanej przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie we współpracy z Fundacją GPW z Warszawy i Fundacją im. Lesława A. Pagi z Warszawy.  Uczestnictwo w SIGG pozwala nie tylko oswoić się z giełdą, ale przede wszystkim uczy inwestowania w instrumenty giełdowe.

W tegorocznej edycji Zespół Szkół Nr 1 zgłosił 19 zespół liczących od dwóch do czterech uczniów. W trakcie gry Zespoły inwestowały posiadane środki w wysokości 30.000 zł, starając się je pomnożyć. Zespół, który osiągnął najwyższą stopę zwrotu inwestycji wygrywał.

Dwa zespoły z naszej szkoły uplasowały się wysoko w rankingu gry:

- BAKEROLLS w składzie: Joanna Hojczyk, Klaudia Cieślak, Kinga Maciejewska,Wioleta Drabik (3 TF) – 2 miejsce w województwie łódzkim i 19 w kraju,

- EDNOLB w składzie: Nicola Świtoń, Katarzyna Chudecka i Jolanta Barańska (2TE) – 7 miejsce w województwie łódzkim.

Trzy kolejne Zespoły znalazły się w pięćdziesiątce najlepszych w województwie łódzkim.
GRATULACJE!
 
Opiekunem szkolnym była pani Katarzyna Kałuża.

FreshJoomlaTemplates.com
. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu