Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Zdolny uczeń - świetny student"

Nasza szkoła przystępuje do programu Uniwersytetu Łódzkiego "Zdolny uczeń - świetny student" Jest to nowy program skierowany do uczniów zdolnych, mających sprecyzowane zainteresowania i pasje naukowe. Udział w programie zapewnia uczniom między innymi: - udział w wybranych zajęciach i badaniach oraz seminariach - stałą współpracę z pracownikami naukowymi - indywidualne konsultacje.

Osoby zainteresowane udziałem w programie prosimy o złożenie do poniedziełku 25 września, wypełnionego formularza zgłoszeniowego do Pani Edyty Niciejewskiej.

 

FreshJoomlaTemplates.com
. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu